kariera

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Doradca ds. nieruchomości/Specjalista ds. nieruchomości!

Twój zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nieruchomości do  sprzedaży oraz wynajmu,
  • weryfikacja stanu prawnego oraz stanu technicznego nieruchomości,
  • zarządzanie procesem marketingu i sprzedaży ofert,
  • przygotowywanie dokumentów do aktów notarialnych,
  • sporządzanie umów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

Nasze wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie,
  • podstawowa znajomość zasad związanych z pozyskiwaniem nieruchomości,
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów z klientami,
  • zorientowanie na cele,
  • samodzielność w działaniu,
  • posiadanie lub możliwość założenia JDG.

Co oferujemy:

  • pracę w naszym biurze w Białymstoku przy ul. Upalnej 1a/lok.30;
  • wysokie wynagrodzenie prowizyjne B2B - 70%;
  • elastyczne godziny pracy,
  • bardzo duże wsparcie usług zewnętrznych przyspieszających sprzedaż nieruchomości,
  • swobodę w działaniu,
  • pracę na renomowanych i nowoczesnych narzędziach,
  • dostępność służbowego auta, aparatu, drona,
  • szkolenia,
  • wyjazdy integracyjne,
  • możliwość udziału w procesach budowlanych prowadzonych inwestycji.

Uzupełnij dane poniżej i aplikuj ! Czekamy na CIEBIE !